Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komendantowi straży pali się pod nogami

Utworzony przez Ktoś, 18 grudnia 2007 r. o 08:59 Powrót do artykułu
To , że większość kadry w służbie strażackiej, to matołki zielono czerwone - wiedziałem od dawna. Ale, że do tego sekretarz stał się sokratesem a są jeszcze i łajzy, to wiem od dzisiaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po posta widzę, że władza pana W.G jedst na finiszu. Proszę napisać kiedy sie skończy? żeby ten wątek strażacki zakończyć ,bo o strażakach mam bardzo dobre zdanie nie chciał bym żeby na forum się opluwali w nieskończoność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łajza napisał:
Jurku Ł....,Piotrowie:Bazy...,Babi....,Pil..,Jarku Ham....,Darku Gaw...,Jurku Kor..,do zobaczenia" twarzą w twarz"
A co, boisz się wyjść ze swojej norki? Kolegom z pracy nie potrafiłeś cały rok powiedzieć co o nich myślisz? Żeby Twój ptasi móżdżek potrafił trafniej kojarzyć to może byś jeszcze mógł spojrzeć paru osobom prosto w oczy. Szkoda tylko, ze paru kolaborantom próbujesz przykleić nalepkę męczennika. A na razie, idź się wypłacz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.i.f.a.r.t.o.n.y.o.u. napisał:
Szkoda tylko, ze paru kolaborantom próbujesz przykleić nalepkę męczennika.
Ładnie to tak Panie komediancie? Po co robić z siebie durnia? Nic się już nie liczy? Co to da?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto następca Gregorka?? Bo to że on sie nie utrzyma to "prawie"pewne!!!Jak obstawiacie co słychać w KW??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może komendant z Opola?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Może komendant z Opola?????
Na pewno nie ty, boś kiep.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może pan ss??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komendant z Opola nadaje się na to stanowisko, tylko wszyscy co piszą takie głupoty o nim to go pewnie nie znają osobiście i z nim nie współpracują. Ciekawe czy wy byście się nadawalai na takie stanowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Gregorek jest komendantem i to jest dobry stan rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Komendant z Opola nadaje się na to stanowisko, tylko wszyscy co piszą takie głupoty o nim to go pewnie nie znają osobiście i z nim nie współpracują. Ciekawe czy wy byście się nadawalai na takie stanowisko.
Pan Komendant to niech się cieszy że jest powiatowym, bo wyżej nie ma szans. Elokwencja na takim stanowisku jest potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasio oryginalny napisał:
Pan Gregorek jest komendantem i to jest dobry stan rzeczy.
dla ciebie dobry a dla ogólnie pojętej straży pożarnej już nie koniecznie........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
ogólnie pojętej straży pożarnej
Co znaczy ten bełkot? To dla mnie niepojęte . A czy jest jakaś straż szczególnie pojęta? Może szczególnie pojętna? Ty na pewno, janku, do takiej nie należysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasio oryginalny napisał:
Co znaczy ten bełkot? To dla mnie niepojęte . A czy jest jakaś straż szczególnie pojęta? Może szczególnie pojętna? Ty na pewno, janku, do takiej nie należysz.
jeżeli nie rozumiesz prostych sformułowań to o czym tu dyskutować .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
jeżeli nie rozumiesz prostych sformułowań to o czym tu dyskutować .....
Co znaczy "ogólnie pojęta straż pożarna"? Tylko jak najprostsze sformułowania proszę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie pojęta straż pożarna to dla mnie, PSP, OSP oraz pracujące tam osoby cywile i strażacy, sprawy związane z całokształtem ochrony ppoż na terenie np. województwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ruucham koty jak nie mają ochoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
Ogólnie pojęta straż pożarna to dla mnie, PSP, OSP oraz pracujące tam osoby cywile i strażacy, sprawy związane z całokształtem ochrony ppoż na terenie np. województwa
Rozumiem, że dla innych "ogólnie pojęta" straż znaczy to samo. Po cóż więc ten eufemizm. Poza ty, jeśli formułujesz taki zwrot" ogólnie pojęta", to zakładasz istnienie jakiejś innej straży "szczególnie pojętej" Co to więc może być?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Och Jasiu, Ty to powinieneś nazwać się Jasiem Orginalnym!!!!!!! Oryginalny do Ciebie nie bardzo pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak wogole to nie spodziewalem sie jasiu że ty taki rozgadany jestes,na codzien to ty jestes spokojniutki...a tu na forum to prosze-pierwsze skrzypce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...